• THE HOLL
  HIGH
  OFFICE
  LEVEL:
  THE HOLL
 • DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ
  DEĞİŞİMİN
  ÖNCÜSÜ
 • EŞSİZ DENİZ VE ADALAR MANZARASI
  EŞSİZ DENİZ VE
  ADALAR
  MANZARASI
 • YÜKSELMEYE HAZIRLANIN
  YÜKSELMEYE
  HAZIRLANIN!

DEĞİŞİMİN

ÖNCÜSÜ

The Holl, modern ve ferah mimarisi, ofis ve home ofis kullanım alanları, rezidans hizmetleri, ortak toplantı salonları, kat ve teras lounge’ları, spor ve etkinlik alanlarıyla bölgenin hem havasını hem de iş hayatını tümden değiştirmeye geliyor.

YÜKSELMEYE

HAZIRLANIN!

The Holl, doktor, avukat, mimar, tasarımcı gibi küçük ofis ve home ofis kullanıcıları ile büyük ofis talebi olan şirketleri birlikte düşünerek tasarlanmış butik bir proje. The Holl, home ofis ve ofislere ayrılan 14 katı, sosyal alanları ve yüksek yatırım getirisi ile iş hayatında her anlamda yükseklerin keyfini çıkarmanız için geliyor.

YENİ BİR OFİS HAYATI İLE

TANIŞMANIN TAM ZAMANI

The Holl, ofis ve home ofislerden oluşan modern yapısıyla ofis hayatına yeni bir boyut katacak. Ortak toplantı odaları, restoranı, lounge’ı ve spor alanları ile ödediğinizden daha fazlasını almanın keyfini yaşayacaksınız.

TAMAMI

DENİZ MANZARALI,

FERAH DAİRELER

The Holl’de yer alan dairelerin tamamı deniz ve Adalar manzarasını görecek şekilde planlandı. Ayrıca tüm tavan yükseklikleri 3,30 metre olarak gerçekleştirilecek. Böylece The Holl, günün her saati güneşin dairenizin içinde olduğu, havadar ve ferah bir yaşam vadediyor.

AYRICALIKLI

OFİS

HAYATI İÇİN

+9ÖZELLİK

DENİZ VE ADALAR MANZARASI
ÇİFT CEPHELİ DAİRE FERAHLIĞI
MODÜLER KAT YAPILARI
PANORAMİK ASANSÖR KULESİ
EKSTRA TAVAN YÜKSEKLİĞİ
AKILLI EV SİSTEMLERİ
FITNESS CENTER
TOPLANTI ODALARI
ULAŞIM KOLAYLIĞI

7. Kat Lounge Alanı
 

MODÜLER

KAT YAPILARI SAYESİNDE

75 M2'DEN 615 M2'YE

KADAR OFİS İMKÂNI

The Holl’de, 75-86 m2 arasında değişen 38 adet 1+0 daire ile 98-145 m2 arasında değişen 52 adet 1+1 dubleks olmak üzere toplam 90 bağımsız bölüm yer almaktadır. Modüler kat yapıları sayesinde bu bölümler birleştirilerek daha büyük ve çok odalı ofis veya home ofis elde etme imkânı da bulunmaktadır. Bu yüzden aradığınız büyüklükteki bir ofisi The Holl’de mutlaka bulursunuz.

BİNA DIŞI

ASANSÖR KULESİ

VE ÇİFT KAT

KULLANIMLI

KORİDORLARIYLA

EŞSİZ BİR MİMARİ

The Holl’de asansör kulesi binanın içinde değil. Böylece dairelerde gereksiz ölü alanlar ve kör noktalar oluşmuyor. Ayrıca iki kat ortasındaki koridorlar iki kata birden hizmet verdiğinden dairelerin net kullanım alanları da çok daha fazla olacak. The Holl’de yaşamaya başlayınca mimari bir keşifle karşılaştığınızı anlayacaksınız.

HER GEÇİŞTE

ÖZEL OLDUĞUNUZU

HİSSEDECEKSİNİZ

The Holl giriş ve lobi alanlarında göreceğiniz rezidans hizmetleri size ve misafirlerinize beş yıldızlı otel duygusu yaşatacak.

The Holl Lobi