• LOKASYON
    LOKASYON

EŞSİZ DENİZ VE

ADALAR

MANZARASI

The Holl’de yer alan dairelerin tümü Marmara Denizi ve Adalar manzarasını görecek şekilde planlandı. Ayrıca dairelerin deniz tarafına konumlandırılan balkonları da manzaranın keyfini daha çok yaşamanızı sağlayacak.

HER ULAŞIM

YANINIZDA

HER YER

YAKININIZDA!

The Holl’ün merkezi konumu tüm ulaşım araçlarına o kadar yakın ki, sanki her yer elinizin altında gibi. The Holl, E5 üstünde, E6 Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışında, Pendik Hızlı Tren İstasyonu’na 5 dakika, Kadıköy Metrosu’na 1 dakika, Pendik – Yalova İskelesi’ne 5 dakika, Osman Gazi Köprüsü’ne 15 dakikalık bir mesafede yer alıyor. The Holl’de sanki ulaşımın merkezinde yaşadığınızı düşüneceksiniz.

PENDİK,

İSTANBUL’UN

EN HIZLI GELİŞEN

BÖLGESİ

İstanbul’un yatay genişleme planlarının Asya yakasındaki en önemli ayaklarından biri Pendik bölgesi. Neomarin, Pendorya ve Viaport Alışveriş Merkezlerine, İstanbul Park Pisti’ne, Pendik Marina’ya, Divan, Crown Plaza ve Greenpark Otellerine, Türkiye’nin en büyük hastanesi olan Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Sabancı ve Okan Üniversitelerine, Garanti Bankası’nın teknoloji üssüne yakınlığı da The Holl’ün lokasyon değerini artıran diğer unsurlardır.